Agnė Mikniūtė Agnė Mikniūtė
Paverskime Klaipėdą Lietuvos turizmo sostine!

Agnė Mikniūtė - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio sąrašo Nr. 10 Klaipėdoje kandidatė Nr. 32.

Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro informacijos teikimo specialistė, buvusi Klaipėdos miesto savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos narė ir Klaipėdos miesto savivaldybės Jaunimo projektų vertinimo komisijos narė, deleguota Klaipėdos miesto Jaunimo reikalų tarybos. Jauna, gabi, perspektyvi ir aktyvi libaralė.

Agnė sako: “Gimiau ir augau Klaipėdoje. Myliu savo gimtąjį miestą, todėl nebegaliu ilgiau sėdėti ir žiūrėti kaip tuštėja miestas, nyksta Klaipėdos universitetas, talentingiausi abiturientai traukia į Vilnių, o keliautojai važiuodami į Nidą ar Palangą Klaipėdoje sustoja tik apsipirkti. Esu pasiryžusi dirbti Klaipėdos miesto labui. Klaipėda visose srityse turi didžiulį potencialą. Tam, kad jį pasiektų, miesto taryboje reikalingi veržlūs ir iniciatyvūs žmonės, kurie visą miestą vestų į proveržį”.

Agnės, kaip kandidatės į miesto tarybą, prioritetai:

  • ✔️ didinti Klaipėdos regiono pasiekiamumą lėktuvais, laivais, traukiniais bei autobusais,
  • ✔️ Klaipėdoje plėtoti konferencinį bei sveikatingumo turizmą,
  • ✔️Mažinti miesto renginių sezoniškumą, kad Klaipėdoje visus metus būtų ką veikti.

Simonas Gentvilas apie kandidatą:

Žinanti, pažįstanti ir suvokianti Klaipėdą ir jos jaunimą Agnė atneš naujo gaivaus vėjo į jos politiką. Labai džiaugiuosi Agnės žingsniu į politiką ir kviečiu visus pasitikėti jaunimu politikoje. Balsas už Agnę yra balsas už daugiu turistų Klaipėdoje, jauną ir kultūros pilną miestą!