Artūras Ščenikovas Artūras Ščenikovas
Kartu į proveržį!

Artūras Ščenikovas - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio sąrašo Nr. 10 Klaipėdoje kandidatas Nr. 23.

Jaunos Klaipėdos šeimos tėtis, aktyvus ir visuomeniškas miestiestis, giliai suprantantis jaunų žmonių poreikius.

Artūras sako: “Klaipėda ir liberalai man visada asocijuojasi progresu, laisvų žmonių ir jų teises saugančių bastionu. Kiekvienas aktyvus pilietis ieško savo būdų dalyvauti savo bendruomenės, miesto ir šalies politiniame ir visuomeniniame gyvenime. Liberalų sąjūdis yra ta politinė jėga ir idėjų terpė suteikianti man politinio dalyvavimo formas, todėl kandidatuoju vėl su savo kolegomis Savivaldybių tarybų rinkimuose. Pastaruosius aštuonerius metus dirbau miesto centre, todėl puikiai žinau, kad kiekvienas didesnis ir atviras viešasis renginys yra didelis postūmis verslui miesto širdyje. Galima būtų kviesti verslą tapti įvairių projektų partneriais. Dar vienas svarbus tikslas miestui – investuokime ir tobulinkime viešąjį transportą. Aš pats nevairuoju, todėl matau vis daugiau žmonių besinaudojančių viešuoju transportu, kuri tampa pigi, saugi, patogi ir greita transporto alternatyva mieste.

Padėkime tėvams būti pasitinkinčia, dirbančia šeima, sukurdami sąlygas vaikams būti užimtiems iki 18 val. vakaro. Vaiko krepšelių forma padėkime kuo daugiau vaikų užsiimti neformaliu ugdymu, kaip jau padarėme su sporto krepšeliais.”

Simonas Gentvilas apie kandidatą:

Laukti nebegalime. Klaipėdą turime perduoti į jaunimo rankas. Atėjo Artūro, mano ir kito patyrusio, energingo jaunimo laikas. Junkitės prie proveržio!