Inga Aksamitauskaitė Inga Aksamitauskaitė
Už inovatyvias viešąsias paslaugas

Inga Aksamitauskaitė - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio sąrašo Nr. 10 Klaipėdoje kandidatė Nr. 19.

Inga yra LCC Tarptautinio universiteto Regioninės plėtros ir ryšių su absolventais vadovė, Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro Tarptautinių ryšių, vidinės ir išorinės komunikacijos specialistė, buvusi Klaipėdos nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininkė.

Inga sako: tikiu, kad kiekvienas mylintis savo miestą turi prisidėti prie jo puoselėjimo. Ingos pagrindiniai siekiai tapus tarybos nare būtų: efektyviai naudoti viešuosius finansus diegiant inovacijas, siekti perduoti kuo daugiau viešųjų paslaugų vykdyti bendruomenėms ir nevyriausybinėms organizacijoms, puoselėti jaunus verslus investuojant į Klaipėdoje kuriamus startuolius.

Simonas Gentvilas apie kandidatą:

Jei Jūs norite valdžios, kuri viską nuspręstų už Jus - nebalsuokite už Ingą ir liberalus. Bet jei norite atgauti prigimtinę teisę imtis atsakomybės už save ir bendruomenę, dalyvauti miesto biudžeto perskirstyme, atiduoti didžiąją dalį savivaldybės paslaugų NVO - Inga yra Jūsų ir mūsų tobula kandidatė. Labai džiaugiuosi Ingos atėjimu į politiką. Priimkime šį iššūkį, pasitikėdami ir balsuodami už Ingą!