Neringa Poškutė-Jukumienė Neringa Poškutė-Jukumienė
Kultūra kultūringai - švartuokitės!

Neringa Poškutė - Jukumienė - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio sąrašo Nr. 10 Klaipėdoje kandidatė Nr. 9.

Neringa yra Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkė, Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto docentė, tikra Kaipėdos kultūros atstovė.

Neringa sako: "Esu praktikė ir jau trečius metus vadovaudama visuomeninei kultūros organizacijai, kuri vienija menininkus profesionalus, pastebiu, kad iki šiol komunikacija buvo vykdoma tik formaliai. Manau galiu dirbti meisto Taryboje, nes įgijau patirties dirbdama Kultūros ir meno taryboje. Aktyviai reflektuoju ir turiu argumentų, kurie Mūsų Miesto kultūros ir įvaizdžio kūrime turi būti išgirsti. Vidinės kultūros formavimas pažadinant pamatines ir įgytas vertybes yra svarbiausias uždavinys. Klaipėda gali būti teatro, muzikos, scenos ir vizualiųjų menų meka, į kurią žvalgysis visa Lietuva".

Neringos, kaip kandidatės į miesto tarybą, prioritetai:

  • ✔️Miesto įvaizdis – istorinio ir jūrinio identiteto atspindys. Klaipėda turi kūrėjų, kurie iki šiol kultūringai kantriai laukia!
  • ✔️ Kultūringas tarpinstitucinis bendravimas/bendradarbiavimas. Rotacija. Klaipėda turtinga mecenatais!
  • ✔️ Kultūrinių mainų ir tarptautškumo skatinimas. Nevaržyti, o pastūmėti. Klaipėda turi vartus į pasaulį!

Simonas Gentvilas apie kandidatą:

Klaipėdos kultūrai reikia savo garvežio. Nesuinteresuoto, viziją turinčio ir jauno žmogaus. Neringa yra būtent tokia - asmenybė su lakia svajone ir realiu darbu. Tikiu, jog Neringa suvienys pulsuojančią bendruomenę naujoms idėjoms ir Klaipėda virs ne 5, o bent 51 festivalio miestu!