Vaidotas Rimkus Vaidotas Rimkus
Laisvė spręsti patiems!

Vaidotas Rimkus - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio sąrašo Nr. 10 Klaipėdoje kandidatas Nr. 4.

Socialinių mokslų magistras, šiuo metu dirbantis telekomunikacijų verslo įmonėje ir turintis patirties turizmo, rinkodaros ir komunikacijos srityse.

Vaidotas sako: „Siūlyčiau baigti politinius sostų karus ir pasiraitojus rankoves imtis darbų. Konkurencija šiai dienai tarp miestų yra milžiniška, mes turime kelti sau dideles ambicijas, jei norime tarp jų išsiskirti ir tapti traukos centru Baltijos regione. Klaipėda turi tapti sparčių sprendimų miestu, atlaisvinti varžtus verslo iniciatyvoms, suformuoti miesto identitetą, tapti patraukliausiu ir patogiausiu miestu šeimoms, spręsti turizmo sezoniškumo problemą. Turime susitarti, kaip įtrauksime miestiečius į sprendimus per šiuolaikines el. platformas. Privalome efektyvinti biurokratijos aparatą ir elgtis su mokesčių mokėtojų pinigais skaidriai ir atsakingai.“

Vaidoto, kaip kandidato į miesto tarybą, prioritetai:

  • ✔️ Palankios sąlygos verslui, investuotojams ir talentams!
  • ✔️ Patogus miestas šeimoms, investijos į švietimą ir į vaikus supančią aplinką!
  • ✔️ Klaipėda - patrauklus ir pasiekiamas Vakarų regiono turizmo lyderis. Smiltynė ir Giruliai - kurortinės teritorijos!
  • ✔️ Miestiečiai turi būti įtraukti į miesto valdymą per el. platformas ir duomenų atvėrimą!

Simonas Gentvilas apie kandidatą:

Pasaulis turi sužinoti apie nuostabią Klaipėdą. O Vaidotas, kaip rinkodaros profesionalas, yra būtent tas žmogus, kuris trykšta idėjų geizeriu, kaip Klaipėda galėtų patrigubinti turistų skaičių, padvigubinti Palangos oro uosto skrydžius ir pranešti apie save jei ne visam pasauliui, tai tikrai visai Europai.