Nepatogūs klausimai Nepatogūs klausimai

Dalyvauk!

Viso jau užduota klausimų: 4

Kaip vertinate E.Masiulio dalyvavimą rinkimuose? (Klausia: idomu)

E.Masiulio ėjimas parodo, kad jis jau nieko bendra su liberalais nebeturi. Jis nesurinko reikiamų parašų, norint dalyvauti rinkimuose. Klaipėdiečiai nenoriai už jį pasirašinėjo ir jo improvizacija dėl kandidatavimo baigėsi vos prasidėjus. Būsimas meras negali tuo pat metu ir valdyti miesto, ir vaikščioti į teismus, kol vyksta byla dėl jo veiksmų.
Gaila, kad liberalai net neužsimena apie triukšmo mažinimą mieste. Užtenka vasarą paėjėti pvz.Kretingos ar H.Manto gatve, kad suprastum, į kokį akustinį pragarą papuolei. Nei viename civilizuotame mieste neleidžiama lakstyti su kiaurais duslintuvais (kaip (Klausia: Dalia)

Kiauri duslintuvai neturi praeiti techninės apžiūros, o triukšmas yra uždraustas nakties metu, tad visi triukšmaujantys po 22h, policijos gali būti traktuojami kaip pažeidėjai. Gyvename mieste ir drausti automobiliams judėti negalime, bet galime skatinti žmones persėsti į viešą transportą, ant dviračių, paspirtukų ir taip sumažinti triukšmą bei automobilių kiekį
Ar žinai, Simonai, kiek uždirba socialinio darbuotojo padėjėjas per valandą? Jei nežinai, pasidomėk. (Klausia: Vigantas)

Žinau, kad atlyginimai nedideli ir jie nesiekia kitų didžiųjų miestų lygio, tačiau per šią kadenciją jie buvo padidinti. Tai nereiškia, kad jie nebeturėtų kilti ir vėliau.
Kodėl Klaipėdos savivaldybė neprisiima iki galo Klaipėdos logitipo fiasko, nesusimoka pinigų už darbą įmonei (kuri išvis negalėjo dalyvauti konkurse (kurio nebuvo net...)) o atsakingi asmenys tegu palieka pareigas jei nesugeba savo darbo atlikti. (Klausia: Anonimas)

Ženklo istorija išties buvo fiasko, o savivaldybė yra apskundus sutartį su ženklo kūrėjais. Neaišku, kaip tai baigsis, tačiau 24 tūkst. eur nėra didelė suma tokiai paslaugai. Profesionaliai ir gerai paruoštas bei sukurtas ženklas gali kainuoti žymiai daugiau (Vilnius tam išleido apie 100 tūkst. eur). Bet pats kūrimas turėjo vykti kitaip, atvirai įtraukiant miestiečius ir kūrybingus žmones teikti savo siūlymus, o ne paskiriant šį darbą atlikti vieną įmonę.